Bugun...
MÜSİAD “Kar Artırma Yöntemleri” Semineri düzenledi
Tarih: 18-03-2013 15:52:00 + -


MÜSİAD Kayseri Şubesi tarafından MÜSİAD Akademi projesi kapsamında “Kar Artırma Yöntemleri” Semineri 16 Mart 2013 tarihinde düzenlendi.

 MÜSİAD “Kar Artırma Yöntemleri” Semineri düzenledi

MÜSİAD 'KAR ARTTIRMA YÖNTEMLERİ' SEMİNERİ DÜZENLEDİ

ÇOLAKBAYRAKDAR: ÜYELERİMİZİN FİRMALARINI NESİLDEN NESİLE AKTARMALARINI İSTİYORUZ

 

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kayseri Şubesi tarafından MÜSİAD Akademi projesi kapsamında “Kar Artırma Yöntemleri” Semineri 16 Mart 2013 tarihinde düzenlendi.

 

Yazılı bir açıklamada bulunan Şube Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar şunları söyledi:

İşletmelerin, uzun ömürlü olması nesilden nesile aktarılabilmesi işadamlarının en önemli hedeflerinden birisidir. Şirket başarısını gösteren en üst performans kriteri, şirketin hayat kaynağı olan kardır. Kar eden şirketler doğru yönetildiği takdirde kısa sürede büyürler.

 

 

Bu minvalde MÜSİAD olarak,  rekabetin gittikçe arttığı iş dünyasında, stratejik ve yönetsel gelişmeler karşısında üyelerimize, hedeflerine ulaşmaları noktasında destek sağlamak amacıyla bu semineri gerçekleştirdik.

 

Seminerde işlenen bazı başlıkları aktaran Başkan Çolakbayrakdar, ÖZAF Analizi, Ürün-Kar Müşteri-Kar Analizi, Kar Odaklı Davranış, Mali ve Finansal Yönetim, Satış ve Pazarlama Stratejileri Yönetimi Yekta Gerali ve Murat Keser tarafından detaylı anlatıldığını belirtti.

Seminere katılımın yüksek seviyede olduğunu ve dikkatle takip edildiğini belirten Başkan Çolakbayrakdar, yıl içerisinde Akademi çalışmalarının devam edeceğini söyledi.
Bu haber 4533 defa okunmuştur.

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
PUAN DURUMU