Bugun...
Şaban ÜNLÜ Fuarda ekmek arası sucuk ikram etti!
Tarih: 29-03-2013 20:59:00 Güncelleme: 29-03-2013 21:04:00 + -


Kayseri’de 8. Düzenlenen Tarım ve Hayvancılık fuarı Dünya Ticaret Merkezinde törenle açıldı

 Şaban ÜNLÜ Fuarda ekmek arası sucuk ikram etti!

KAYSERİ TİCARET BORSASI TARIM FUARINDA EKMEK ARASI SUCUK İKRAM EDİLDİ…

 

 

Kayseri’de 8. Düzenlenen Tarım ve Hayvancılık fuarı Dünya Ticaret Merkezinde törenle açıldı.

900 firmanın katıldığı fuarda Kayseri Valisi Şerif Yılmaz, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Özkan Kayacan, Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Ünlü ve Başkan Vekili Mehmet İştahlı, Kayseri Esnaf ve Sanatkâr Odaları Birliği Başkanı Mustafa Alan, Kocasinan Ziraat Odası Başkanı Abdulkadir Güneş ve birçok firma ve çiftçinin katıldığı fuarda Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Ünlü yaptığı konuşmada,

 

‘’ İlimiz adına önemli bir buluşmada böyle anlamlı bir birlikteliğin parçası olmaktan mutluluk duyuyorum. Günümüzde tarımdaki gelişmelerin en iyi takip edildiği yerler tarım fuarlarıdır. Tarım, Küresel rekabetin yaşandığı dünyamızda Stratejik bir öneme sahiptir.  Günümüzde tarımdaki gelişmelerin en iyi takip edildiği yerler Tarım fuarlarıdır. Ülkemizde her geçen gün tarım teknolojisinde ilgili çok güzel gelişmeler oluyor. Bu gelişmeler ve yenilikler ile ilgili çiftçilerimiz ve üreticilerimizin haberdar olması çok önemli. Biz Ticaret Borsası olarak Şehrimizde Tarım ve Hayvancılığın gelişmesi ile ilgili faydalı olacak her türlü çalışmaya destek vereceğimizi özellikle belirtmek isterim ‘’ dedi.

 

Konuşmaların ardından Kayseri Tarım ve Hayvancılık Fuarı Valisi Şerif Yılmaz tarafından açıldı.

 

Açılışın ardından Kayseri Ticaret Borsası tarafından 3 bin kişiye sucuk ekmek dağıtıldı. Fuar alanında sucuk ekmek için uzun kuyruklar oluştu. Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Ünlü ve Başkan Vekili Mehmet İştahlı fuara katılanlara kendi eliyle sucuk pişirip servis yaptı. Kayseri Ticaret Borsası standını ziyaret eden Kayseri Valisi Şerif Yılmaz’a ekmek arası sucuk ikram edildi. 
Bu haber 2350 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
PUAN DURUMU