Bugun...
CHP Develi'de belde teşkilatı açtı!
Tarih: 09-04-2013 10:59:00 Güncelleme: 09-04-2013 11:02:00 + -


CHP Develi İlçesi Sindelhöyük Belde teşkilatı açılışı yapıldı.

CHP Develi'de belde teşkilatı açtı!

CHP Develi İlçesi Sindelhöyük Belde teşkilatı açılışı yapıldı. Açılışa CHP Kayseri Milletvekili Şevki Kulkuloğu, İl Başkanı Sadık Atila Develi İlçe Başkanı Sevgi yalçın, Sindelhöyük Belde Başkanı İlhami Özkara İl ve İlçe yönetimi katıldı. Açılışta İl Başkanı Sadık Atila'dan sonra konuşma yapmak üzere kürsüye davet edilen Kayseri Milletvekili Şevki Kulkuloğlu CHP anaons aracında mikrofonun kablosu kadınların oturduğu yere uzanmayınca Kulkuloğlu kadınlara devir oturma devri değil oturacak zaman değil diyerek kadınları yanına davet etti ve konuşmayı kadınların yanında yapmayı tercih etti.

 

Kulkuloğlu konuşmasında Özellikle hanım kardeşlerimizi aramızda görmekten mutluyum Develi İlçe Başkanı Sevgi Yalçın hanımefendiye teşekkür ediyorum.biz evlere gireceğiz hanımların gençlerin gönlünü kazanacağız Bu gün burada Sindelhöyük belde Teşkilatı açmak demek meydan okumaktır. birlerine nazire yapmaktır. Sindelhöyük'ü mahalle yapanlara bu bir meydan okumadırBuraya belde teşkilatını açmak meydan okumaktır.Bu yüzden kutluyorum Sindelhöyük'lü kardeşlerim sizlerin Hiçbir sosyal yaşamınız yok siyasal yaşamınız kuşatılmış Çocuğunuzu şanla şerefle askere gönderemeyeceksiniz bundan sonra Dün bir yasa çıkardılar Yemin ettim bundan sonra asla sayın lafını kullanmayacağım.

 

Dünyada askeriyle ünlü ordusuyla güçlü Türkiye dünyanın ayaklarını titreten Türkiye ne hale geldi. Neymiş 500 kişi yılda ölmesin biz ne istiyorlarsa verelim. ya trafik kazalarında 7500 kişi ölüyor hepimizin canı feda olsun yeterki laik devlet yapısı bozulmasın Evinizde elektrik arızası olsa sigorta atar değil mi işteCHP bu ülkenin sigortası rejimin teminatıdır dedi. Konuşma sonunda İnadına CHP inadına sol sloganları atıldı.

 

Kulkuloğlu ayrıca Hanımlarla hatıra fotoğrafı çektirirken "Allah çoğalma özelliğini hanımlara vermiştir.Bunlardan çok büyük güç alıyorum" dedi.

 Kaynak / http://sindelhoyuk.free.fr
Bu haber 4108 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
PUAN DURUMU