Bugun...
Grup38 Taraftarlar Derneği'den teşekkür!
Tarih: 13-03-2013 22:37:00 Güncelleme: 15-03-2013 13:58:00 + -


Erciyesspor’a desteklerinden dolayı Milletvekili Şevki KULKULOĞLU'na teşekkür etti.

Grup38 Taraftarlar Derneği'den teşekkür!

Grup38 Taraftarlar derneği yaptığı basın açıklamasıyla Erciyesspor’a desteklerinden dolayı Milletvekili Şevki KULKULOĞLU'na teşekkür etti. II.Başkan Durdu HAVUR basın açıklamasında şu sözlere yer verdi;

 

‘’Süper lig yolunda emin adımlarla ilerleyen Erciyesspor geçen hafta içinde yapmış olduğumuz destek çağrısına ilk cevap CHP Kayseri milletvekili sayın Şevki Kulkuloğlu'ndan gelmiştir. Sayın milletvekilimiz önümüzdeki hafta oynanacak olan Rizespor maçı için taraftarlarımıza yaklaşık 5000 adet kaşkol yaptırıp dağıtma sözü vermiştir.

Ayrıca sayın Kulkuloğlu Rizespor maçına sıradan bir taraftar olarak forma ve kaşkoluyla gelecek olup, maç günü taraftar grubumuz üyeleriyle birlikte maça gidip gelecek ve bizimle birlikte aynı tribünden Erciyessporu destekleyecektir. Kaşkol dağıtımının ilki grubumuzun bulunduğu tribüne yapılacaktır. Sipariş edilen kaşkolların geri kalan bölümünün yetiştiği ilk maçta diğer tribünler için de dağıtım yapılacaktır.

PTT 1. ligdeki pek çok takımın valisi, milletvekilleri, belediye başkanları, oda başkanları ve işadamları takımlarının hedefe ulaşması için bir takım toplantılar düzenleyip destek primleri açıklarken Kayseri'deki ilgililerin Erciyessporu görmezden gelmesi son derece düşündürücüdür.

Henüz vakit varken sayın valimiz başkanlığında yapılacak bir toplantı ile Kayseri'nin her zaman övündüğümüz ekonomik gücü harekete geçirilmeli ve kulüp yönetimine destek olunmalıdır. Kayseri'ye geldiği günden bu yana ilimizin problemlerine süratle eğilen sayın valimizin bu sosyal olay için desteğini taraftarlar olarak görmek istiyoruz. Sayın valimizin, belediye başkanlarımızın ve özellikle iktidar milletvekillerinin verecekleri destek bizleri ve kulübümüzü topyekün cesaretlendirecektir.

Erciyesspora destek amacıyla ilk kıvılcımı çakan değerli milletvekilimiz sayın Şevki Kulkuloğlu'na teşekkür eder, diğer kesimlerin de bir an önce harekete geçmesini arzu ederiz’’ dedi
Bu haber 4719 defa okunmuştur.

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
PUAN DURUMU