Bugun...
MHP Develi istişare toplantısını yaptı.
Tarih: 23-05-2013 22:01:00 + -


İstişare Toplantısının son konuşmasını Develi Belediye Başkan Adayı Mehmet Mangal yaptı.

MHP Develi istişare toplantısını yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi Develi istişare toplantısını yaptı. İstişare toplantısında MHP İl Başkanı Mete Eke, Develi Belediye Başkanı Adayını açıkladı. Eke, Develi Belediye Başkan Adayımız Mehmet Mangal dedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı İlçe İstişare toplantılarına hız verdi. İlçe istişare toplantıları Develi ilçesi ile devam etti. Parti Binasında yapılan İstişare Toplantısına Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Prof.Dr Yusuf Halaçoğlu, MHP İl Başkanı Mete Eke ve Yönetimi Kurulu üyeleri katıldı.

 

Develi İlçe İstişare Toplantısının açılış konuşmasını yapan MHP Develi İlçe Başkanı Mustafa Beşparmak, Mahalli İdare Seçimlerinin Develi için çok önemli olduğunu ifade ederek, Develi’de yerel seçimleri hazırlıklarına çok önceden başladıklarını söyledi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke ise yaptığı konuşma da 11 yıldır iktidar olan AKP’nin Ülkenin dış politikada yaptığı yanlışlar nedeniyle Türkiye’nin karizmasını çizildiğini ifade etti.

 

İl Başkanı Eke, Yerel Seçimlerle ilgili Develi İlçe Teşkilatının, Belediye ve İl Genel Meclis üyelerinin, Parti Tabanı ve Bütün Ülkücülerin ortak kararı ile aday belirleme çalışmasının yapıldığı ifade ederek Milliyetçi Hareket Partisinin Develi Belediye Başkan Adayının Mehmet Mangal olduğunu açıkladı.

 

O BAYRAĞI İNDİRECEK ANASININ KARNINDAN DOĞMADI

 

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu ise yaptığı konuşma da ay yıldızlı bayrağı tahrik unsuru gören bir hükümetin olduğunu belirterek, “ Diyarbakır’da Nevruzda Yaşanan görüntülere tepki olması için Meclisteki odamızın kapısına Türk Bayrağı astık, daha sonra Meclis Komiseri Bayrağı kaldırmamızı istedi, Bende kendilerine Bu bayrağı indirecek anasının karnından doğmadı dedim” diye konuştu.

 

 

Halaçoğlu Develi İstişare Toplantısında Sözlerine şöyle devam etti;  Hatay’ın ilçesinde yaşanan bombalı saldırı da Resmi 51 deniliyor ancak bizim yaptığımız araştırmalarda 178 kişinin hayatı kaybetti. Kayıp sayısı hakkında 3 kişi ifade ediliyor ancak gerçek kayıp sayısı 30 dur. Bu sebeple Habercilere tedbir getirdiler.

 

YUSUF HALAÇOĞLU; HÜKÜMET ÖCALAN’I PROSTAT KANSERİ OLDU DEYİP EV HAPSİNE ÇIKARACAKLAR

 

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Prof.Dr Yusuf Halaçoğlu, Hükümetin Bölücü Başı Abdullah Öcalan’ın içeriden kurtarmak için yaşının 65’e geldiğinde prostat kanseri olduğunu ileri sürerek cezasını ev hapsine döndüreceğini iddia etti. Bununla ilgili Hükümetin yoğun şekilde çalışmalar yaptığına dikkat çekti.

 

İstişare Toplantısının son konuşmasını Develi Belediye Başkan Adayı Mehmet Mangal yaptı. Mangal “bana güvenen büyüklerimi mahçup etmeyeceğim gayret edip kazanacağım, Develi’yi ileriye taşıyacağım” dedi
Bu haber 2308 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER DEVELİ HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
PUAN DURUMU