Bugun...
MHP Heyeti Bünyan ve Pınarbaşında!
Tarih: 07-05-2013 12:14:00 + -


Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Prof. Dr Yusuf Halaçoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke ve Parti Yönetim Kurulu üyeleri, tekerlekli sandalye dağıtım törenine katıldı

MHP Heyeti Bünyan ve Pınarbaşında!

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Prof. Dr Yusuf Halaçoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke ve Parti Yönetim Kurulu üyeleri, Almanya'da faaliyet gösteren Ülkü Ocakları'nın aldığı akülü araba, tekerlekli sandalye ve yatakları engelli vatandaşlara dağıtım törenine katıldı. Milletvekili Halaçoğlu ve İl Başkanı Eke, daha sonra her iki ilçenin esnafını ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke ve Parti Yönetim Kurulu üyeleri, Almanya'da faaliyet gösteren Ülkü Ocakları'nın getirdiği akülü araba, tekerlekli sandalye ve yatakları engelli vatandaşlara dağıtım törenine katıldı. Dağıtım Törenine Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Bünyan Belediye Başkanı Mehmet Özmen, Almanya'da faaliyet gösteren Ülkü Ocakları'nın temsilcileri ve engelli vatandaşlar katıldı.

Törende konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke,” Almanya’da bulunan da dava arkadaşlarımız birçok zorluklara rağmen organize ettikleri bu çalışma ile birçok engelli kardeşimizin yüzünü güldürmüştür. Dinimiz de Niyet çok önemlidir, en kısa zamanda eksiklikler giderilecektir” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından 6 akülü araba, 30 tekerlekli sandalye ve 3 yatak engelli vatandaşlara dağıtıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Prof. Dr Yusuf Halaçoğlu Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke, ve Yönetim Kurulu üyeleri daha sonra Pınarbaşı ilçesinde yine Almanya’daki Ülkücüler tarafından alınan akülü araba ve tekerlekli sandalye dağıtım törenine katıldı. Tören sonrası İl Başkanı Mete Eke ve Yönetim Kurulu Üyeleri Pınarbaşı esnafını ziyaret etti.

 
Bu haber 2786 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İLÇE HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
PUAN DURUMU