Bugun...
Millet Derneği ''İktidar ve muhalefeti uyarıyoruz''
Tarih: 29-07-2013 11:13:00 + -


Mısırdaki gelişmeler ABD’nin ve AB ülkelerinin BOP projesi ve Arap baharı projelerinin gereği olarak cereyan eden olaylar değil mi?

Millet Derneği ''İktidar ve muhalefeti uyarıyoruz''

MİLLET DERNEĞİNDEN UYARI !

Mısırda gerçekleşen darbe ve arkasından gelen katliam bir insanlık sucudur. Darbecileri ve yapılan katliamı şiddetle kınıyoruz.

Dünyaya düzen vermeye çalışan (!) ABD ve AB ülkelerinin insanlık suçu olan bu katliama seyirci kalmaları katliamı onaylamak anlamına gelir. Demokrasi havarisi kesilen ABD’yi ve AB ülkelerini  bu tutumundan dolayı şiddetle kınıyoruz.

Katliamda hayatını kaybeden Mısırlı kardeşlerimize Allahtan rahmet diliyor, bu olayların Müslüman ülkelerin halklarının ve yöneticilerinin; dünyada ve bölgemizde oynanan emperyalist oyunlarına karşı uyanık olmalarına vesile olmasını diliyoruz.

  İktidar ve muhalefeti uyarıyoruz!

Mısırdaki katliama seyirci kalan ABD ve AB ülkelerine tepki gösteriyorsunuz. Neden bunların ülkemiz ve bölgemizde uyguladığı politikalara ve projelere çanak tutuyor, bu projelerin ortağı oluyorsunuz. Mısırdaki gelişmeler ABD’nin ve AB ülkelerinin BOP projesi ve Arap baharı projelerinin gereği olarak cereyan eden olaylar değil mi?

Avrupa birliğinin Sevr anlaşmasının vatanımızı bölmeye yönelik 62-63-64. maddelerinin uygulanması için karar alacak, ABD Sevr’in şartlarından vazgeçmeyecek, iktidar ve muhalefet bunlara karşı hiçbir tepki göstermeyecek, üstelik ABD ile stratejik ortaklığa devam edecek, AB birliğe girmek için iktidar ve muhalefet tabiri caizse kırk takla atacak, sonrada Mısırdaki darbecilere, yapılan katliama tepki gösterecek. Bu katliama neden olanları ve seyirci kalanları kınayacaksınız.

Millet olarak böyle ikiyüzlü siyaset anlayışını kabul etmiyoruz. İktidarı ve muhalefeti takiyeci, ikiyüzlü bir politika izlemekten, milletimizi kandırmaktan vazgeçmeye davet ediyoruz.

Millet bundan böyle ikiyüzlü takiyeci politikalara itibar etmeyecektir. Milletimiz uyanacak gerçekleri mutlaka görecektir. 
Bu haber 1149 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
PUAN DURUMU