Bugun...
Uluslararası Gençlik Aktiviteleri Merkezi Derneği (Iya) Kayseri'de Gençlerle Bir Araya Geldi
Tarih: 02-03-2013 16:51:00 + -


Uluslararası Gençlik Aktiviteleri Merkezi Derneği (IYA), Kayseri'de gençlerle bir araya geldi.

Uluslararası Gençlik Aktiviteleri Merkezi Derneği (Iya) Kayseri'de Gençlerle Bir Araya Geldi

Uluslararası Gençlik Aktiviteleri Merkezi Derneği (IYA), Kayseri'de gençlerle bir araya geldi. IYA Dernek Başkanı Serdar Osman Bodur, derneğin gençliğin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla çalışmalar yaptığını belirtti.

Kayseri'de yapacakları faaliyetler hakkında bilgiler veren Bodur, "Birbirinin fikrini benimseyen ve saygı duyan, kararları birlikte alan, tasarlayan ve uygulayan gençlik liderleri ile gerçekleştirmeye devam ettiğimiz bu oluşumumuzda gençlerin yerel, bölgesel, ulusal ve uluslar arası düzeyde karar alma mekanizmalarına dahil olmalarını, aktif vatandaşlıklarını teşvik etmeyi, sürdürülebilir gençlik politikalarının geliştirilmesi, hayat boyu öğrenme ve gençlerin işgücü piyasasına katılımlarını sağlayacağız. Avrupa boyutunda sosyal uyumu güçlendirmek amacıyla gençler arasında karşılıklı anlayışı güçlendirmek, dayanışmayı geliştirmek ve hoşgörüyü teşvik ederek üyelerimizin Gençlik Programlarının (IYA) gelişimine katkı sağlamasını hedefliyoruz. Bu bağlamdaki düşüncemizi destekleme amaçlı da gençlik alanında iyi örneklerin ve tecrübelerin paylaşımını sağlayacağız" dedi.

Bodur, "Her alanda bilinçli bir gençliğin yetişerek kültürlerarası diyalog, öğrenme ve kültürel çeşitlilik gibi konularda bir adım önde bir farkındalık oluşturacak derneğimizde, gençlerin kendi benliklerini keşfederek, birlikte hareket edebildiği, yenilikçi, yaratıcı, sürdürülebilir ve toplumu etkileyebilecek bir gençlik çalışması yapmak istiyoruz" şeklinde konuştu. - KAYSERİ
Kaynak: www.haberler.com

Bu haber 4784 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER BÖLGE HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
PUAN DURUMU